NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies

Stoly z voštiny, stoly pod PC a konferenční stolky


Jídelní stoly z voštiny - základní informace k výrobě

stoly z voštiny

Všechny stoly z voštiny jsou vyráběny z kvalitní voštinové desky EUROLIGHT výrobce Egger . Všechny přední hrany jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín voštiny olepit jakoukoliv barevnou hranou.

Všechny spoje stolů z voštiny jsou řešeny kolík průměr 8mm + konfirmaty a krytky,nebo je použito stolové kovové kování. Na bokách stolů z voštiny jsou krytky na šroubech v barvě zvolené voštiny,nebo je vše pouze slepeno na kolíky bez viditelných šroubů.


Vzorky materiálu pro výrobu stolů z voštiny

voštinová deska - merano hnědé voštinová deska - wenge voštinová deska - dub ferrara voštinová deska - woodline creme

Pro výrobu stolů z voštiny je možné použít odstín voštiny ze vzorkovníků od výrobce Egger zhruba 22 dekorů odstínů.Všechny hrany jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín voštiny olepit jakoukoliv barevnou hranou.


Psací stoly z voštiny a stoly z voštiny pod PC - informace k výrobě

Všechny stoly z voštiny jsou vyráběny z kvalitní voštinové desky EUROLIGHT výrobce Egger. Všechny přední hrany jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín voštiny olepit jakoukoliv barevnou hranou.

stoly z voštiny

Všechny spoje pro stoly z voštiny jsou řešeny kolík průměr 8mm + konfirmaty a krytky,nebo je vše pouze slepeno na kolíky bez viditelných šroubů. Na bokách jsou krytky na šroubech v barvě zvolené voštiny. Panty pro stoly z voštiny používáme od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Záda bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost pro vyráběné stoly z voštiny. Zásuvky uvnitř jsou standardně vyráběny z lamina tl.18 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno zásuvek je bílý sololak přibitý od spodu hřebíky a od spodu přišroubovány pojezdy, pokud není uvedeno a dohodnuto jinak.

Stoly z voštiny od nás jsou určeny k postavení zadní části ke zdi, ze zadu není pohledová strana. Boky od spodu jsou opatřeny našroubovanými plastovými kluzáky o výšce 5 mm. Dvířka stolů z voštiny jsou vyráběna z lamina stejného odstínu jako je voština a jsou olepeny kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou,nebo je možné použít dvířka MDF+folie.

Je možné vyrobit stoly z voštiny v jakémkoliv rozměru a tvaru dle požadavků zákazníka. Úchytky je možné zvolit jakékoliv ze širokého nabízeného výběru z katalogu. Je také možné použít dražší značkové kování(pojezdy na zásuvky a panty s tlumením,různé vnitřní drátěné vybavení od jiných výrobců než je FGV např-Blum,Hettich,Hafele atd.)Konferenční stolky z voštiny - základní informace k výrobě

Všechny stolky z voštiny jsou vyráběny z kvalitní voštinové desky EUROLIGHT výrobce Egger . Všechny přední hrany jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín voštiny olepit jakoukoliv barevnou hranou.

Stoly z voštiny a konferenční stolky z voštiny - expedice a montáž

Všechny druhy stolů z voštiny a stolků z voštiny jsou dodávány rozebrané a balené po jednotlivých částech, aby byla zajištěna bezproblémová manipulace při dopravě do bytu. Každý stůl z voštiny je pečlivě zkontrolován a prověřen ve výrobní dílně a zabalen, aby nedošlo při dopravě k poškození a následným reklamacím.

Doporučujeme: Truhlářská výroba nábytku | Postele na míru | Kuchyně na míru | Vestavěné skříně na míru | MAT - nábytkové kování | Pěkné truhlářství |
Mapa webu