NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies

Stoly z lamina, stoly pod PC a konferenční stolky


Jídelní stoly z lamina - základní informace k výrobě

stoly z lamina

Jídelní stoly z lamina jsou vyráběny z lamina výrobce Egger a Kronospan dle výběru ze vzorníku . Pro pevnost stolu z lamina je zapotřebí použít buď silnější lamino nebo použít konstrukci jiného typu než u masivu.Všechny spoje jsou řešeny stolovým kovovým kováním(rohové plechy). Na přání je možné jídelní stoly z lamina vybavit spojem, který je skrz spojovací kovový šroub,který má hlavu navrchu na noze(utahuje se klíčem imbusem) a v lubu je kovový váleček,do kterého je šroub zašroubován a v případě,že se kování vmáčkne do lamina a spoj se povolí,tak se nechá pořád dotahovat a pořád se spojuje kovový šroub,který se neunaví. Dále je možné vyrobit jídelní stoly z lamina v jakémkoliv rozměru a tvaru dle požadavků zákazníka .


Vzorky materiálu pro výrobu stolů z lamina

lamino olše lamino buk lamino smrk sukatý lamino - žlutá pastelová

Dle výběru ze vzorkovníků od výrobců Egger a Kronospan zhruba 175 dekorů odstínů.Všechny hrany jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín lamina olepit jakoukoliv barevnou hranou.


Psací stoly z lamina a stoly z lamina pod PC - informace k výrobě

Psací stoly z lamina jsou vyráběny z lamina výrobce Egger a Kronospan dle výběru ze vzorníku . Pro pevnost stolu z lamina je zapotřebí použít buď silnější lamino nebo použít konstrukci jiného typu než u masivu.

stoly z lamina

Všechny spoje pro stoly z lamina jsou řešeny kolík průměr 8mm + konfirmaty a krytky,nebo je vše pouze slepeno na kolíky bez viditelných šroubů. Na bokách jsou krytky na šroubech v barvě zvoleného lamina. Panty pro stoly z lamina používáme od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Záda bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost pro vyráběné stoly z lamina. Zásuvky uvnitř jsou standardně vyráběny z lamina tl.18 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno zásuvek je bílý sololak přibitý od spodu hřebíky a od spodu přišroubovány pojezdy, pokud není uvedeno a dohodnuto jinak.

Stoly z lamina od nás jsou určeny k postavení zadní části ke zdi, ze zadu není pohledová strana. Boky od spodu jsou opatřeny našroubovanými plastovými kluzáky o výšce 5 mm. Dvířka stolů z lamina jsou vyráběna z lamina a jsou olepeny kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou,nebo je možné použít dvířka MDF+folie.

Je možné vyrobit stoly z lamina v jakémkoliv rozměru a tvaru dle požadavků zákazníka. Úchytky je možné zvolit jakékoliv ze širokého nabízeného výběru z katalogu. Je také možné použít dražší značkové kování(pojezdy na zásuvky a panty s tlumením,různé vnitřní drátěné vybavení od jiných výrobců než je FGV např-Blum,Hettich,Hafele atd.)Výroba konferenčních stolků z lamina - základní informace

Tyto stolky z lamina jsou vyráběny z lamina výrobce Egger a Kronospan dle výběru ze vzorníku . Pro pevnost stolu z lamina je zapotřebí použít buď silnější lamino nebo použít konstrukci jiného typu než u masivu.

Stoly z lamina a konferenční stolky z lamina - expedice a montáž

Všechny druhy stolů z lamina a stolků z lamina jsou dodávány rozebrané a balené po jednotlivých částech, aby byla zajištěna bezproblémová manipulace při dopravě do bytu. Každý stůl z lamina je pečlivě zkontrolován a prověřen ve výrobní dílně a zabalen, aby nedošlo při dopravě k poškození a následným reklamacím.

Doporučujeme: Truhlářská výroba nábytku | Postele na míru | Kuchyně na míru | Vestavěné skříně na míru | MAT - nábytkové kování | Pěkné truhlářství |
Mapa webu