NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies

Stoly z dýhy, stoly pod PC a konferenční stolky


Základní informace k výrobě - jídelní stoly z dýhy

stoly z dýhy

Jídelní stoly z dýhy jsou vyráběny z kvalitních dřevotřískových odýhovaných desek dle výběru ze vzorkovníku . Všechny přední hrany jsou olepeny pouze kvalitní vrstvenou 2 mm dýhovou hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín dýhy olepit jakoukoliv dýhovou hranou.

Pro pevnost stolu z dýhy je zapotřebí použít buď silnější dýhu nebo použít konstrukci jiného typu než u masivu.Všechny spoje jsou řešeny stolovým kovovým kováním(rohové plechy). Na přání je možné jídelní stoly z dýhy vybavit spojem, který je skrz spojovací kovový šroub,který má hlavu navrchu na noze(utahuje se klíčem imbusem) a v lubu je kovový váleček,do kterého je šroub zašroubován a v případě,že se kování vmáčkne do dýhy a spoj se povolí,tak se nechá pořád dotahovat a pořád se spojuje kovový šroub,který se neunaví. Dále je možné vyrobit jídelní stoly z dýhy v jakémkoliv rozměru a tvaru dle požadavků zákazníka.


Vzorky materiálu pro výrobu stolů z dýhy

dýha - cedr dýha - eben černý dýha - makasar dýha - palisandr bílý dýha - zebrano

Dle výběru ze vzorkovníků zhruba 19 dekorů odstínů.Všechny hrany jsou olepeny pouze kvalitní vrstvenou 2 mm dýhovou hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín dýhy olepit jakoukoliv dýhovou hranou.


Informace k výrobě - psací stoly z dýhy a stoly z dýhy pod PC

Psací stoly z dýhy jsou vyráběny z kvalitních dřevotřískových odýhovaných desek dle výběru ze vzorkovníku . Pro pevnost stolu z dýhy je zapotřebí použít buď silnější dýhu nebo použít konstrukci jiného typu než u masivu.

stoly z dýhy

Všechny spoje pro stoly z dýhy jsou řešeny kolík průměr 8mm + konfirmaty a krytky,nebo je vše pouze slepeno na kolíky bez viditelných šroubů. Na bokách jsou krytky na šroubech v barvě zvolené dýhy . Panty pro stoly z dýhy používáme od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Záda bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost pro vyráběné stoly z dýhy. Zásuvky uvnitř jsou standardně vyráběny z dýhy tl.19 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno zásuvek je bílý sololak přibitý od spodu hřebíky a od spodu přišroubovány pojezdy, pokud není uvedeno a dohodnuto jinak.

Stoly z dýhy od nás jsou určeny k postavení zadní části ke zdi, ze zadu není pohledová strana. Boky od spodu jsou opatřeny našroubovanými plastovými kluzáky o výšce 5 mm. Dvířka stolů z dýhy jsou vyráběna z dýhy a jsou olepeny kvalitní vrstvenou 2 mm dýhovou hranou,nebo je možné použít dvířka masiv.

Je možné vyrobit stoly z dýhy v jakémkoliv rozměru a tvaru dle požadavků zákazníka. Úchytky je možné zvolit jakékoliv ze širokého nabízeného výběru z katalogu. Je také možné použít dražší značkové kování(pojezdy na zásuvky a panty s tlumením,různé vnitřní drátěné vybavení od jiných výrobců než je FGV např-Blum,Hettich,Hafele atd.)Základní informace k výrobě konferenčních stolků z dýhy

Tyto stolky z dýhy jsou vyráběny z kvalitních dřevotřískových odýhovaných desek dle výběru ze vzorkovníku . Všechny přední hrany jsou olepeny pouze kvalitní vrstvenou 2 mm dýhovou hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín dýhy olepit jakoukoliv dýhovou hranou.

Pro pevnost stolu z dýhy je zapotřebí použít buď silnější dýhu nebo použít konstrukci jiného typu než u masivu.

Expedice a montáž stolů z dýhy a konferenčních stolků z dýhy

Všechny druhy stolů z dýhy a stolků z dýhy jsou dodávány rozebrané a balené po jednotlivých částech, aby byla zajištěna bezproblémová manipulace při dopravě do bytu. Každý stůl z dýhy je pečlivě zkontrolován a prověřen ve výrobní dílně a zabalen, aby nedošlo při dopravě k poškození a následným reklamacím.

Doporučujeme: Truhlářská výroba nábytku | Postele na míru | Kuchyně na míru | Vestavěné skříně na míru | MAT - nábytkové kování | Pěkné truhlářství |
Mapa webu