NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies

Skříně z masivu, komody, věšáky a police


Informace k výrobě skříně z voštiny, skříňových sestav a nástavců

Všechny skříně z voštiny i nástavce skříní z voštiny jsou vyráběny z kvalitní voštinové desky EUROLIGHT výrobce Egger . Všechny přední hrany jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od výrobce Hranipex. Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín voštiny olepit jakoukoliv barevnou hranou.

skříně z voštiny

Všechny spoje skříně z voštiny jsou řešeny kolík průměr 8mm + konfirmaty a krytky. Na bokách skříně z voštiny jsou krytky na šroubech v barvě zvolené voštiny,nebo je vše pouze slepeno na kolíky bez viditelných šroubů. Panty na dvířkách u skříně z voštiny jsou od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Záda skříně z voštiny jsou bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost skříně z voštiny. Zásuvky uvnitř skříně z voštiny jsou standardně vyráběny z lamina tl.18 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno bílý sololak přibitý od spodu hřebíky a od spodu přišroubovány pojezdy,pokud není uvedeno a dohodnuto jinak.

Skříně z voštiny od nás jsou určeny k postavení zadní části ke zdi, ze zadu není pohledová strana. Boky skříně z voštiny jsou od spodu opatřeny našroubovanými plastovými kluzáky o výšce 5 mm. Dvířka skříně z voštiny jsou vyráběna z lamina stejného odstínu jako je voština a jsou olepeny kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou,nebo je možné použít dvířka MDF+folie.


Vzorky materiálu pro výrobu skříní z voštiny

voštinová deska - merano hnědé voštinová deska - wenge voštinová deska - dub ferrara voštinová deska - woodline creme

Pro výrobu skříní z voštiny je možné použít odstín voštiny ze vzorkovníků od výrobce Egger zhruba 22 dekorů odstínů.Všechny hrany jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín voštiny olepit jakoukoliv barevnou hranou.


Možné úpravy skříně z voštiny a nástavců podle přání zákazníka

  • změna rozměru a tvaru skříně z voštiny
  • výběr úchytek z rozsáhlého katalogu
  • možnost skříně z voštiny vybavit dražším značkovým kováním s množstvím funkcí(pojezdy na zásuvky a panty s tlumením, různé vnitřní drátěné vybavení od jiných výrobců než je FGV např-Blum, Hettich, Hafele atd.) Tím je dosaženo vyšších užitných vlastností skříně z voštiny.

Expedice a montáž skříně z voštiny a nástavců

Skříně z voštiny jsou dodávány rozebrané na díly, aby byla zajištěna bezproblémová manipulace při dopravě do bytu. Každá skříň z voštiny je kompletně sestavena ve výrobní dílně a poté označeny spoje zezadu čísly, aby byla zajištěna bezproblémová montáž zákazníkem u něho doma (dle montážního návodu)a vše bylo bez problémů.

Základní informace k výrobě komod z voštiny

skříně z voštiny

Komody z voštiny jsou vyráběny z kvalitní voštinové desky EUROLIGHT výrobce Egger . Všechny přední hrany jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín voštiny olepit jakoukoliv barevnou hranou.

Všechny spoje u komody z voštiny jsou řešeny kolík průměr 8mm + konfirmaty a krytky. Na bokách komody z voštiny jsou krytky na šroubech v barvě zvolené voštiny nebo je vše pouze slepeno na kolíky bez viditelných šroubů. Panty na dvířkách komody z voštiny jsou od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Záda bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost komody z voštiny. Zásuvky uvnitř komody z voštiny jsou standardně vyráběny z lamina tl.18 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno bílý sololak přibitý od spodu hřebíky a od spodu přišroubovány pojezdy, pokud není uvedeno a dohodnuto jinak.

Komody z voštiny jsou určeny k postavení zadní části ke zdi, ze zadu není pohledová strana. Boky komody z voštiny jsou od spodu opatřeny našroubovanými plastovými kluzáky o výšce 5 mm.

Dvířka komody z voštiny jsou vyráběna z lamina stejného odstínu jako je voština a jsou olepeny kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou,nebo je možné použít dvířka MDF+folie.

Možné úpravy komody z voštiny podle přání zákazníka

  • změna rozměru a tvaru komody z voštiny
  • změna úchytek podle výběru z rozsáhlého katalogu
  • použití dražšího značkového kování(pojezdy na zásuvky a panty s tlumením,různé vnitřní drátěné vybavení od jiných výrobců než je FGV např-Blum,Hettich,Hafele atd.)

Expedice a montáž komody z voštiny

Komody z voštiny jsou dodávány smontované, v případě velkého rozměru jsou dodány na díly, aby byla zajištěna bezproblémová manipulace při dopravě do bytu. Každá komoda z voštiny je kompletně sestavena ve výrobní dílně a zabalena, aby nedošlo při dopravě k poškození a následným reklamacím.

Doporučujeme: Truhlářská výroba nábytku | Postele na míru | Kuchyně na míru | Vestavěné skříně na míru | MAT - nábytkové kování | Pěkné truhlářství |
Mapa webu