NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies

Skříně z lamina, komody, věšáky a police


Informace k výrobě skříně z lamina, skříňových sestav a nástavců

Všechny skříně z lamina i nástavce skříní z lamina jsou vyráběny z kvalitního lamina výrobců Egger a Kronospan. Všechny přední hrany jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín lamina olepit jakoukoliv barevnou hranou.

skříně z lamina

Všechny spoje skříně z lamina jsou řešeny kolík průměr 8mm + konfirmaty a krytky. Na bokách skříně z lamina jsou krytky na šroubech v barvě zvoleného lamina,nebo je vše pouze slepeno na kolíky bez viditelných šroubů. Panty na dvířkách u skříně z lamina jsou od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Záda skříně z lamina jsou bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost skříně z lamina. Zásuvky uvnitř skříně z lamina jsou standardně vyráběny z lamina tl.18 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno bílý sololak přibitý od spodu hřebíky a od spodu přišroubovány pojezdy,pokud není uvedeno a dohodnuto jinak.

Skříně z lamina od nás jsou určeny k postavení zadní části ke zdi, ze zadu není pohledová strana. Boky skříně z lamina jsou od spodu opatřeny našroubovanými plastovými kluzáky o výšce 5 mm. Dvířka skříně z lamina jsou vyráběna z lamina a jsou olepeny kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou,nebo je možné použít dvířka MDF+folie.


Vzorky materiálu pro výrobu skříní z lamina

lamino olše lamino buk lamino smrk sukatý lamino - žlutá pastelová

Pro výrobu skříní z lamina je možné použít lamino ze vzorkovníků od výrobců Egger a Kronospan zhruba 175 dekorů odstínů.Všechny hrany jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín lamina olepit jakoukoliv barevnou hranou.Možné úpravy skříně z lamina a nástavců podle přání zákazníka

  • změna rozměru a tvaru skříně z lamina
  • výběr úchytek z rozsáhlého katalogu
  • možnost skříně z lamina vybavit dražším značkovým kováním s množstvím funkcí(pojezdy na zásuvky a panty s tlumením, různé vnitřní drátěné vybavení od jiných výrobců než je FGV např-Blum, Hettich, Hafele atd.) Tím je dosaženo vyšších užitných vlastností skříně z lamina. .

Expedice a montáž skříně z lamina a nástavců

Skříně z lamina jsou dodávány rozebrané na díly, aby byla zajištěna bezproblémová manipulace při dopravě do bytu. Každá skříň z lamina je kompletně sestavena ve výrobní dílně a poté označeny spoje zezadu čísly, aby byla zajištěna bezproblémová montáž zákazníkem u něho doma (dle montážního návodu)a vše bylo bez problémů.

Základní informace k výrobě komod z lamina

Komody z lamina jsou vyráběny z kvalitního lamina výrobců Egger a Kronospan. Všechny přední hrany jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín lamina olepit jakoukoliv barevnou hranou.

komody z lamina

Všechny spoje u komody z lamina jsou řešeny kolík průměr 8mm + konfirmaty a krytky. Na bokách komody z lamina jsou krytky na šroubech v barvě zvoleného lamina nebo je vše pouze slepeno na kolíky bez viditelných šroubů. Panty na dvířkách komody z lamina jsou od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Záda bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost komody z lamina. Zásuvky uvnitř komody z lamina jsou standardně vyráběny z lamina tl.18 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno bílý sololak přibitý od spodu hřebíky a od spodu přišroubovány pojezdy, pokud není uvedeno a dohodnuto jinak.

Komody z lamina jsou určeny k postavení zadní části ke zdi, ze zadu není pohledová strana. Boky komody z lamina jsou od spodu opatřeny našroubovanými plastovými kluzáky o výšce 5 mm.

Dvířka komody z lamina jsou vyráběna z lamina olepeny kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou,nebo je možné použít dvířka MDF+folie.

Možné úpravy komody z lamina podle přání zákazníka

  • změna rozměru a tvaru komody z lamina
  • změna úchytek podle výběru z rozsáhlého katalogu
  • použití dražšího značkového kování(pojezdy na zásuvky a panty s tlumením,různé vnitřní drátěné vybavení od jiných výrobců než je FGV např-Blum,Hettich,Hafele atd.)

Expedice a montáž komody z lamina

Komody z lamina jsou dodávány smontované, v případě velkého rozměru jsou dodány na díly, aby byla zajištěna bezproblémová manipulace při dopravě do bytu. Každá komoda z lamina je kompletně sestavena ve výrobní dílně a zabalena, aby nedošlo při dopravě k poškození a následným reklamacím..

Doporučujeme: Truhlářská výroba nábytku | Postele na míru | Kuchyně na míru | Vestavěné skříně na míru | MAT - nábytkové kování | Pěkné truhlářství |
Mapa webu