NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies

Skříně z dýhy, komody, věšáky a police


Informace k výrobě skříně z dýhy, skříňových sestav a nástavců

Všechny skříně z dýhy i nástavce skříní z dýhy jsou vyráběny z kvalitních dřevotřískových odýhovaných desek dle výběru ze vzorkovníku . Všechny přední hrany jsou olepeny pouze kvalitní vrstvenou 2 mm dýhovou hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín dýhy olepit jakoukoliv dýhovou hranou.

skříně z dýhy

Všechny spoje skříně z dýhy jsou řešeny kolík průměr 8mm + konfirmaty a krytky. Na bokách skříně z dýhy jsou krytky na šroubech v barvě zvolené dýhy,nebo je vše pouze slepeno na kolíky bez viditelných šroubů. Panty na dvířkách u skříně z dýhy jsou od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Záda skříně z dýhy jsou bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost skříně z dýhy. Zásuvky uvnitř skříně z dýhy jsou standardně vyráběny z dýhy tl.19 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno bílý sololak přibitý od spodu hřebíky a od spodu přišroubovány pojezdy,pokud není uvedeno a dohodnuto jinak.

Skříně z dýhy od nás jsou určeny k postavení zadní části ke zdi, ze zadu není pohledová strana. Boky skříně z dýhy jsou od spodu opatřeny našroubovanými plastovými kluzáky o výšce 5 mm. Dvířka skříně z dýhy jsou vyráběna z dýhy a jsou olepeny kvalitní vrstvenou 2 mm dýhovou hranou,nebo je možné použít dvířka masiv.


Vzorky materiálu pro výrobu skříní z dýhy

dýha - cedr dýha - eben černý dýha - makasar dýha - palisandr bílý dýha - zebrano

Dle výběru ze vzorkovníků zhruba 19 dekorů odstínů.Všechny hrany jsou olepeny pouze kvalitní vrstvenou 2 mm dýhovou hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín dýhy olepit jakoukoliv dýhovou hranou.


Možné úpravy skříně z dýhy a nástavců podle přání zákazníka

  • změna rozměru a tvaru skříně z dýhy
  • výběr úchytek z rozsáhlého katalogu
  • možnost skříně z dýhy vybavit dražším značkovým kováním s množstvím funkcí(pojezdy na zásuvky a panty s tlumením, různé vnitřní drátěné vybavení od jiných výrobců než je FGV např-Blum, Hettich, Hafele atd.) Tím je dosaženo vyšších užitných vlastností skříně z dýhy.

Expedice a montáž skříně z dýhy a nástavců

Skříně z dýhy jsou dodávány rozebrané na díly, aby byla zajištěna bezproblémová manipulace při dopravě do bytu. Každá skříň z dýhy je kompletně sestavena ve výrobní dílně a poté jsou označeny spoje zezadu čísly, aby byla zajištěna bezproblémová montáž zákazníkem u něho doma (dle montážního návodu) a vše bylo bez problémů.

Základní informace k výrobě komod z dýhy

Komody z dýhy jsou vyráběny z kvalitních dřevotřískových odýhovaných desek dle výběru ze vzorkovníku . Všechny přední hrany jsou olepeny pouze kvalitní vrstvenou 2 mm dýhovou hranou od výrobce Hranipex.Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín dýhy olepit jakoukoliv dýhovou hranou.

skříně z dýhy

Všechny spoje u komody z dýhy jsou řešeny kolík průměr 8mm + konfirmaty a krytky. Na bokách komody z dýhy jsou krytky na šroubech v barvě zvolené dýhy,nebo je vše pouze slepeno na kolíky bez viditelných šroubů . Panty na dvířkách komody z dýhy jsou od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Záda bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost komody z dýhy. Zásuvky uvnitř komody z dýhy jsou standardně vyráběny z dýhy tl.19 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno bílý sololak přibitý od spodu hřebíky a od spodu přišroubovány pojezdy, pokud není uvedeno a dohodnuto jinak.

Komody z dýhy jsou určeny k postavení zadní části ke zdi, ze zadu není pohledová strana. Boky komody z dýhy jsou od spodu opatřeny našroubovanými plastovými kluzáky o výšce 5 mm.

Dvířka komody z dýhy jsou vyráběna z dýhy a jsou olepeny kvalitní vrstvenou 2 mm dýhovou hranou,nebo je možné použít dvířka masiv.

Možné úpravy komody z dýhy podle přání zákazníka

  • změna rozměru a tvaru komody z dýhy
  • změna úchytek podle výběru z rozsáhlého katalogu
  • použití dražšího značkového kování(pojezdy na zásuvky a panty s tlumením,různé vnitřní drátěné vybavení od jiných výrobců než je FGV např-Blum,Hettich,Hafele atd.)

Expedice a montáž komody z dýhy

Komody z dýhy jsou dodávány smontované, v případě velkého rozměru jsou dodány na díly, aby byla zajištěna bezproblémová manipulace při dopravě do bytu. Každá komoda z dýhy je kompletně sestavena ve výrobní dílně a zabalena, aby nedošlo při dopravě k poškození a následným reklamacím.

Doporučujeme: Truhlářská výroba nábytku | Postele na míru | Kuchyně na míru | Vestavěné skříně na míru | MAT - nábytkové kování | Pěkné truhlářství |
Mapa webu